Forespørsler vedrørende banedagboka kan sendes til Terje Woldseth (terje@avento.no)

VIKTIG: Lagledere er ansvarlig for å sjekke at deres hjemmekamper for påfølgende uke er tildelt tid i banedagboken

Banekart - Spjelkavik IL


forrige uke 30.12.2019 - 05.01.2020neste uke

Gå til uke: 06/01 13/01 20/01 27/01 03/02 10/02 17/02 24/02 02/03 09/03 16/03 23/03 30/03 06/04 13/04 20/04 

A-lag G19 G16 G14 G13 G12 G11 G10 G9 G8 G7 G6   Dame J16 J14 J13 J12 J11 J10 J9 J8 J7 J6   Old Boys

Mandag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Tirsdag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Onsdag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Torsdag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Fredag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Lørdag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
Søndag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
J10(a) J11/J12(b) G13(c) G16(d)
17:00:00 - 18:30:00
C-laget(a) Dame(b) A-lag(c/d)
20:00:00 - 21:30:00
J13/J14
17:00:00 - 18:30:00
J6
17:00:00 - 18:00:00
J9
18:00:00 - 19:15:00
G11
19:15:00 - 20:30:00
OldBoys
20:30:00 - 22:00:00
A-laget
18:00:00 - 19:30:00
G14
16:30:00 - 17:00:00
G9(a) J16(b) G16(c/d)
17:00:00 - 18:30:00
G19
20:00:00 - 21:30:00
G8
17:00:00 - 18:30:00
G8
17:00:00 - 18:00:00
J8
18:00:00 - 19:15:00
G10
19:15:00 - 20:30:00
A-laget
18:00:00 - 19:30:00
J13/J14
17:00:00 - 18:30:00
C-laget(a) Dame(b) G13(c) G14(d)
20:00:00 - 21:30:00
G7
17:00:00 - 18:30:00
G12
20:00:00 - 21:30:00
G7
17:00:00 - 18:00:00
G9
18:00:00 - 19:15:00
J11
19:15:00 - 20:30:00
G16
20:00:00 - 21:30:00
G10
17:00:00 - 18:30:00
J13/J14
20:00:00 - 21:30:00
G6
17:00:00 - 18:00:00
G7
18:00:00 - 19:15:00
J10
19:15:00 - 20:30:00
FUN VIKA
20:30:00 - 11:00:00
A-laget
18:30:00 - 20:00:00
A-lag
20:00:00 - 21:30:00
G14
16:30:00 - 17:00:00
G13
17:00:00 - 18:30:00
J8
17:00:00 - 18:30:00
A-laget
17:00:00 - 18:30:00
Barn og Ungdom i SIL
10:00:00 - 17:00:00
Barn og Ungdom i SIL
10:00:00 - 17:00:00
Aafk Old Boys
20:30:00 - 22:00:00
J12(a) J9(b) G11(c) G12(d)
17:00:00 - 18:30:00
G19
20:00:00 - 21:30:00
G19
18:00:00 - 19:30:00
A-lag
17:00:00 - 18:30:00
A-Lag
20:00:00 - 21:30:00

Avento Logo 14.10.2019 07:43:00