Forespørsler vedrørende banedagboka kan sendes til Terje Woldseth (terje@avento.no)

VIKTIG: Lagledere er ansvarlig for å sjekke at deres hjemmekamper for påfølgende uke er tildelt tid i banedagboken

Banekart - Spjelkavik IL


forrige uke 12.10.2020 - 18.10.2020neste uke

Gå til uke: 19/10 26/10 02/11 09/11 16/11 23/11 30/11 07/12 14/12 21/12 28/12 04/01 11/01 18/01 25/01 01/02 

A-lag G19 G16 G14 G13 G12 G11 G10 G9 G8 G7 G6   Dame J16 J14 J13 J12 J11 J10 J9 J8 J7 J6   Old Boys

Mandag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Tirsdag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Onsdag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Torsdag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Fredag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Lørdag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
Søndag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
G19 1. div: Blindheim
18:30:00 - 20:00:00
G09 Avd. 6: Brattvåg Blå
18:30:00 - 20:00:00
J09 - seriespill avd. 2: Stranda
18:30:00 - 20:00:00
G09 Avd. 7: Emblem Grønn
18:30:00 - 20:00:00
J11 avd. 3: Valldal 5ar
18:30:00 - 20:00:00
G14 1 div: Herd
18:30:00 - 20:00:00
J10 avd. 3: Blindheim Rød
18:30:00 - 20:00:00
G13.09 1. div: Hødd
18:30:00 - 20:00:00
J12 9er: Hødd Blå
14:00:00 - 15:30:00
G16 3. div høst: Ørsta 2/Hovdebygda 2
20:00:00 - 21:30:00
J13.09 2. div. avd. 1: Stranda
14:00:00 - 15:30:00
G13.09 2 div. avd. 2: MSIL
14:00:00 - 15:30:00
G13
20:30:00 - 22:00:00
Barn og Ungdom i SIL
10:00:00 - 17:00:00
Ålesund Billakkering
17:00:00 - 18:30:00
Barn og Ungdom i SIL
10:00:00 - 17:00:00
G10 Avd. 1: Valder Kvit
12:30:00 - 14:00:00

Avento Logo 05.12.2020 00:51:25