Forespørsler vedrørende banedagboka kan sendes til Terje Woldseth (terje@avento.no)

VIKTIG: Lagledere er ansvarlig for å sjekke at deres hjemmekamper for påfølgende uke er tildelt tid i banedagboken

Banekart - Spjelkavik IL


forrige uke 18.10.2021 - 24.10.2021neste uke

Gå til uke: 25/10 01/11 08/11 15/11 22/11 29/11 06/12 13/12 20/12 27/12 03/01 10/01 17/01 24/01 31/01 07/02 

A-lag G19 G16 G14 G13 G12 G11 G10 G9 G8 G7 G6   Dame J16 J14 J13 J12 J11 J10 J9 J8 J7 J6   Old Boys

Mandag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Tirsdag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Onsdag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Torsdag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Fredag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Lørdag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
Søndag
Bane A
Bane B
Bane C
Gress
Bane E
Bane F
Hall
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
Bedrift
20:30:00 - 22:00:00
J12
17:00:00 - 18:30:00
G14
17:00:00 - 18:30:00
J13/J15
18:30:00 - 20:00:00
Herre
18:30:00 - 20:00:00
J17
20:00:00 - 21:30:00
G16
20:00:00 - 21:30:00
G9
17:00:00 - 18:30:00
G12
18:30:00 - 20:00:00
J7
17:00:00 - 18:00:00
OldBoys
20:30:00 - 22:00:00
Dame a
18:30:00 - 20:00:00
Rekrutt
20:00:00 - 21:30:00
G10/G11
17:00:00 - 18:30:00
J8
17:00:00 - 18:00:00
J12
17:00:00 - 18:30:00
J13/J15
17:00:00 - 18:30:00
J13/J15
17:00:00 - 18:30:00
G14
20:00:00 - 21:30:00
G16
18:30:00 - 20:00:00
J17
20:00:00 - 21:30:00
Rekrutt
20:00:00 - 21:30:00
G8
17:00:00 - 18:30:00
G13
20:00:00 - 21:30:00
G13
20:00:00 - 21:00:00
G13
18:30:00 - 20:00:00
Herre
18:30:00 - 20:00:00
Dame
20:00:00 - 21:30:00
G11
17:00:00 - 18:30:00
G13
18:30:00 - 20:00:00
G7
17:00:00 - 18:00:00
J11
18:00:00 - 19:00:00
J12
19:00:00 - 20:00:00
G16
16:00:00 - 17:30:00
J9
16:30:00 - 17:30:00
G10
17:30:00 - 19:00:00
G12
17:30:00 - 19:00:00
G14
20:00:00 - 21:30:00
J17
16:00:00 - 17:30:00
Dame
18:00:00 - 19:30:00
Rekrutt
19:30:00 - 21:00:00
G19
19:30:00 - 21:00:00
J11
18:00:00 - 19:30:00
Dame/U20
18:00:00 - 19:30:00
J13/15
17:00:00 - 18:30:00
J13/15
17:00:00 - 18:30:00
J10
17:00:00 - 18:30:00
J13/15
20:00:00 - 21:30:00
G12
20:00:00 - 21:00:00
J8
18:00:00 - 19:00:00
G10
19:00:00 - 20:30:00
G6
17:00:00 - 18:00:00
G8
18:00:00 - 19:00:00
J10
19:00:00 - 20:00:00
J6
17:00:00 - 18:00:00
G9
18:00:00 - 19:00:00
J9
19:00:00 - 20:00:00
Herre
18:30:00 - 20:00:00
Herre
17:00:00 - 18:30:00
G16
18:30:00 - 20:00:00
Herre
18:30:00 - 20:00:00
Herre
17:00:00 - 18:30:00
G12
19:30:00 - 21:00:00
Caverion
19:30:00 - 21:00:00
G11
18:30:00 - 20:00:00
G11: Herd Hvit
18:30:00 - 20:00:00
G09: Langevåg Gul
18:30:00 - 20:00:00
G10: Guard Blå
12:30:00 - 14:00:00
Dame: Sykkylven
13:00:00 - 14:30:00
G11: Blindheim Gul
14:00:00 - 15:30:00
G16: Rollon 2
15:00:00 - 16:30:00
G08:Langevåg Lions
17:00:00 - 18:30:00
J10: Ørsta
11:30:00 - 13:00:00
Herrer: Aalesund 2
16:00:00 - 17:30:00
G12: Stordal
18:30:00 - 20:00:00
G14: Sæbø 9er
18:30:00 - 20:00:00
J17: SIF/Hessa 9er
18:30:00 - 20:00:00
G14: Hødd
18:30:00 - 20:00:00
J15: Aksla
18:30:00 - 20:00:00
G12: Norborg
18:30:00 - 20:00:00
G11: Sykkylven Rød
18:30:00 - 20:00:00
5. div. menn: Godøy
18:30:00 - 20:00:00

Avento Logo 20.10.2021 15:49:54